LOGO

 

İNCİ ŞÖMİNE

Firmamız yıllara dayanan bir üretim tecrübesiyle, İşinde profosyonel olan. deneyimli personeli, uzman kadrosuyla şömine imalatı yapmaktadır. Klasik Şömine, Modern Şömine, Rustik Şömine, Oyma Şömine gibi ürünleri  hatasız, kusursuz, titiz bir işçilikle üretim ve montajlarını yapmaktadır.

Özelleştirilmiş şömine tasarımı uzmanlığıyla tanınan firmamız, Şömineleri  üretir ve hatasız montaj prensipleriyle, performanslı enerji ile estetik düşünceleri birleştirerek komple ısıtma sistemlerini dağıtımını yapar.

Şömine tarzını ve detaylarını kataloğumuzda sunulan koleksiyonlardan arasından seçebilirsiniz. Şömineniz bir uzman tarafından, en iyi uygulamalara uygun olarak, adım adım kurulacaktır. Konumlandırma, tabanı, haznesi, alt ve üst küpeşteleri ve lento kurulumu dışında işaretleme, duman kanalı, istinat duvarı yalıtımı ile birlikte, baca, davlumbaz, montaj ve izolasyon, sıcak hava çıkış ızgaraları konumlandırılması ve bitirme çalışmaları prensiplere bağlı kalarak özenle yapılmaktadır. Şömine etrafında yaşam alanı düzenleyebilirsiniz. ( tv ünitesi , oturma grubu , v.s.) gibi.

İnci Şömine geniş atölyesinde, tüm kişisel projeler tek tek kalifiye elemanların gözetimi altında üretilmektedir. Yaratıcılık  ve sanat birleştirilerek, üretim teknolojisi yöntemleriyle, ihtiyaç duyduğu her türlü proje ve kombinasyon yapılmaktadır.

Ateşi görmenizi sağlayan ısıtma haznesine, istediğiniz boyutuna, kapının şekline, oda yapılandırmasına, baca konumlandırmasına kendiniz karar verebilirsiniz.

Bakım ve arıza durumlarında gereksiz formalitelerle uğraşmazsınız. Sorunsuz bir çalışma için en kısa sürede çözüm üretilir. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.